Český tenisový svaz

Uhrová Nela

Datum narození:
02.04.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - TK Čelákovice
3
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
0
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Čelákovice
1
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Čelákovice - TK Oáza Říčany
1
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - TK Čelákovice
2
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
2
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Čelákovice
2
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Čelákovice - TK Oáza Říčany
1
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
6
2.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
1
3.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
3
4.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
1
1.
44 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Vlašim - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
0
2.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
1
3.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
4
4.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
3
1.
44 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Vlašim - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19