Český tenisový svaz

Uhrová Nela

Datum narození:
02.04.2009
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
163 (15)
611 (4)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - TK Čelákovice
3
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
0
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Čelákovice
1
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Čelákovice - TK Oáza Říčany
1
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
1
7.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - TK Čelákovice
2
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
2
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Čelákovice
2
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Čelákovice - TK Oáza Říčany
1
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
0
7.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
8
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

4
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
22.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

0
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
6
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 4/4

10
7
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
8
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

20
9
02.02.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
10
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
11
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

15
12
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

15
13
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
14
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
18
06.07.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

10
19
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

20
20
27.07.2019, ARNESPORT CUP 2019

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

30
21
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

15
22
24.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

10
23
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

22
24
31.08.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/-

20
25
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
26
14.09.2019, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: 4/4

10
27
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

0
28
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
245/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
22.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/5

10
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
6
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 4/4

10
7
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
8
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
9
02.02.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

15
10
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

7
11
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
12
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

-
13
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

15
14
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
18
06.07.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

-
19
20.07.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/-

-
20
27.07.2019, ARNESPORT CUP 2019

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

15
21
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
22
24.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
23
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
24
31.08.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/-

-
25
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
26
14.09.2019, Nehvizdský pohár

TO Sokol Nehvizdy (C - 200), K: 4/4

10
27
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
28
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
149/17

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
6
2.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
9
3.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
1
4.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
3
5.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
3
6.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
1
1.
44 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Vlašim - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod
0
2.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Houštka - Slavoj Český Brod
7
3.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Slavoj Český Brod - LTC Kolín
1
4.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
6
5.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
4
6.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Radošovice - Slavoj Český Brod
3
1.
44 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Vlašim - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41