Český tenisový svaz

Kudláčková Zuzana

Datum narození:
28.10.2006
Platnost reg. do:
01.12.2020
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
SK Tenis Kladno
284 (9)
 
 
 
2018
SK Tenis Kladno
221 (12)
511 (4)
 
 
2019
SK Tenis Kladno
479 (1)
194 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
0
2.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
4
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
1
4.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
1
5.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SK Tenis Kladno - TO SK Mělník
0
2.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SK Tenis Kladno - TK Březnice
4
3.
21 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Dobříš - SK Tenis Kladno
2
4.
21 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno
3
5.
21 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SK Tenis Kladno - Lokomotiva Beroun
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
9
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
3
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
8
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
6.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, Open Tennis Club - Lokomotiva Beroun
0
7.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, 1. Vestecká sportovní - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20