Český tenisový svaz

Janíčkovičová Nikol

Datum narození:
06.07.2007
Platnost reg. do:
12.10.2018
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK HAMR, z.s.
112 (20)
624 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
28.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
6
2.
32. 1.třída B
5.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
4
3.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - TJ Solidarita Praha 10 A
9
4.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
3
5.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
0
6.
32. 1.třída B
16.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Písnice A
1
7.
32. 1.třída B
23.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenis Cibulka
1
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
28.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
32. 1.třída B
5.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
0
3.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
2
5.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
5
6.
32. 1.třída B
16.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Písnice A
1
7.
32. 1.třída B
23.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenis Cibulka
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

27
2
09.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

0
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

27
6
10.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

30
7
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

35
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

35
11
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
12
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

65
13
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

45
14
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
16
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
17
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
19
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

53
20
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

38
21
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

32
22
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

0
23
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
522/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
2
09.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

24
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

19
6
10.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
7
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

19
11
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
12
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

22
13
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

30
14
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

21
16
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
17
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
18
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

21
19
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

21
20
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

-
21
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

-
22
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

-
23
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
278/19