Český tenisový svaz

Svobodová Vanessa

Datum narození:
27.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

0
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

15
5
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
7
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

10
8
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

20
9
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

30
10
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
11
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
12
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

20
13
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

20
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

30
15
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

20
16
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
17
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

20
18
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

30
19
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
20
13.07.2019, CHOMUTOVSKÝ POHÁR

TK Chomutov (C - 300), K: 4/-

10
21
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
22
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

30
23
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
25
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
26
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

35
27
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
29
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

0
30
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
515/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

7
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
4
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

-
5
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
7
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
8
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
9
26.01.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
10
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
11
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
12
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

15
13
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
14
16.03.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
15
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
16
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

5
17
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
18
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
19
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

21
20
13.07.2019, CHOMUTOVSKÝ POHÁR

TK Chomutov (C - 300), K: 4/-

-
21
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
23
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
25
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

20
27
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

8
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
29
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
30
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
200/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, LTC Modřany 2005 A - SK HAMR, z.s. B
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, TK Olymp Praha - LTC Modřany 2005 A
0
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, TCD Donovalská A - LTC Modřany 2005 B
4
2.
44. 2.třída B
9.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TŠ Hostivař
3
3.
44. 2.třída B
23.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Sportcentrum Uhříněves
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, LTC Modřany 2005 A - SK HAMR, z.s. B
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019, TK Olymp Praha - LTC Modřany 2005 A
0
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, TCD Donovalská A - LTC Modřany 2005 B
5
2.
44. 2.třída B
9.6.2019, LTC Modřany 2005 B - TŠ Hostivař
8
3.
44. 2.třída B
23.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Sportcentrum Uhříněves
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21