Český tenisový svaz

Chytilová Agatha

Datum narození:
04.06.2007
Platnost reg. do:
18.10.2019
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK AGROFERT Prostějov
504 (6)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA ES
28.4.2018, TK Vyškov - TK Zlín B
1
2.
III.TŘÍDA ES
19.5.2018, TK Vyškov - TK Bystřice p.H.
1
3.
III.TŘÍDA ES
26.5.2018, TK Natali - TK Vyškov
1
4.
III.TŘÍDA ES
9.6.2018, TK Vyškov - TC Bajda Kroměříž B
1
5.
III.TŘÍDA ES
23.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Vyškov
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA ES
28.4.2018, TK Vyškov - TK Zlín B
0
2.
III.TŘÍDA ES
19.5.2018, TK Vyškov - TK Bystřice p.H.
1
3.
III.TŘÍDA ES
26.5.2018, TK Natali - TK Vyškov
1
4.
III.TŘÍDA ES
9.6.2018, TK Vyškov - TC Bajda Kroměříž B
2
5.
III.TŘÍDA ES
23.6.2018, TJ Sokol Vizovice - TK Vyškov
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

10
2
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/4

10
3
16.12.2017, IVECO BUS CUP 2017

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
4
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/-

0
6
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
20.01.2018, MDS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/-

0
8
26.01.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

20
9
03.02.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 4/4

20
10
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
11
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
12
10.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

0
13
17.03.2018, Véska juniors 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/4

20
14
31.03.2018, Ntc Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

20
15
02.06.2018

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

20
16
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

22
17
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/9

0
18
27.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
19
04.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
20
07.08.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: 4/4

20
21
11.08.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/-

30
22
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

0
23
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
24
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

22
25
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
26
22.09.2018, O POHÁR MÉSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
27
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
276/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 5/4

0
3
16.12.2017, IVECO BUS CUP 2017

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
4
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/-

-
6
13.01.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
20.01.2018, MDS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/-

-
8
26.01.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

10
9
03.02.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 4/4

0
10
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
11
24.02.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
12
10.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

0
13
17.03.2018, Véska juniors 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/4

10
14
31.03.2018, Ntc Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

7
15
02.06.2018

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

7
16
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
17
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/9

19
18
27.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
19
04.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
20
07.08.2018, Turnaj Olympia

TO TJ Nový Jičín (C - 200), K: 4/4

10
21
11.08.2018, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/-

-
22
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

16
23
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

21
24
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
25
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

21
26
22.09.2018, O POHÁR MÉSTA DVORA KRÁLOVÉ

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
27
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
197/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
29.04.2018, TENIS Vsetín A - TK Na Dolině o.s.
1
2.
Oblastní přebor skupina A
06.05.2018, Tennis Hill Havířov o.s. A - TENIS Vsetín A
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2018, TENIS Vsetín A - TC Ostrava Nová Ves A
3
4.
Oblastní přebor skupina A
20.05.2018, SK JC Sport Opava B - TENIS Vsetín A
0
5.
Oblastní přebor skupina A
27.05.2018, TENIS Vsetín A - TK Hlučín
1
6.
Oblastní přebor skupina A
10.06.2018, SK LAMA o.s. A - TENIS Vsetín A
1
7.
Oblastní přebor skupina A
17.06.2018, TENIS Vsetín A - ITS Tennis Club, z.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
29.04.2018, TENIS Vsetín A - TK Na Dolině o.s.
1
2.
Oblastní přebor skupina A
06.05.2018, Tennis Hill Havířov o.s. A - TENIS Vsetín A
4
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2018, TENIS Vsetín A - TC Ostrava Nová Ves A
8
4.
Oblastní přebor skupina A
20.05.2018, SK JC Sport Opava B - TENIS Vsetín A
4
5.
Oblastní přebor skupina A
27.05.2018, TENIS Vsetín A - TK Hlučín
4
6.
Oblastní přebor skupina A
10.06.2018, SK LAMA o.s. A - TENIS Vsetín A
0
7.
Oblastní přebor skupina A
17.06.2018, TENIS Vsetín A - ITS Tennis Club, z.s.
9
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
43
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36