Český tenisový svaz

Růžičková Tereza

Datum narození:
23.01.2008
Platnost reg. do:
09.10.2019
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK AGROFERT Prostějov
143 (15)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

7
2
03.08.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
3
09.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
22/3

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

7
2
03.08.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
3
09.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
32/3

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
27.4.2019, TK Vyškov - TC-MJ TENIS Líšeň
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, ŽLTC Brno D - TK Vyškov
1
3.
II.TŔÍDA sk.AS
11.5.2019, TK Vyškov - HTK Třebíč B
3
4.
II.TŔÍDA sk.AS
25.5.2019, TC Brno C - TK Vyškov
3
5.
II.TŔÍDA sk.AS
15.6.2019, TK Vyškov - TJ Žďár nad Sázavou
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
22.6.2019, TC Brno D - TK Vyškov
4
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
27.4.2019, TK Vyškov - TC-MJ TENIS Líšeň
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, ŽLTC Brno D - TK Vyškov
1
3.
II.TŔÍDA sk.AS
11.5.2019, TK Vyškov - HTK Třebíč B
2
4.
II.TŔÍDA sk.AS
25.5.2019, TC Brno C - TK Vyškov
2
5.
II.TŔÍDA sk.AS
15.6.2019, TK Vyškov - TJ Žďár nad Sázavou
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
22.6.2019, TC Brno D - TK Vyškov
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/4

20
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
3
22.12.2018, R&D pneu Cup 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/5

20
4
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

0
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

27
6
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

20
7
19.01.2019, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 400), K: 4/4

30
8
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

20
9
31.01.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

30
10
09.02.2019, YONEX Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 500), K: 10/10

0
11
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

27
12
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

40
13
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
14
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

35
15
30.03.2019, Véska indoor 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/-

0
16
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

35
17
01.06.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

30
18
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

22
19
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

22
20
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

45
21
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
22
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

22
23
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

0
24
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
475/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Metropolitní Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 5/4

10
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

28
3
22.12.2018, R&D pneu Cup 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/5

15
4
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

20
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

16
6
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

15
7
19.01.2019, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 400), K: 4/4

15
8
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

0
9
31.01.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

15
10
09.02.2019, YONEX Cup 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 500), K: 10/10

24
11
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

16
12
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

14
13
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

16
14
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
15
30.03.2019, Véska indoor 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/-

-
16
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

0
17
01.06.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

15
18
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
19
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
20
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
21
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

22
23
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

-
24
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
241/21