Český tenisový svaz

Štveráková Terezie

Datum narození:
21.03.2006
Platnost reg. do:
06.10.2020
Klub:
TJ TO Sokol Stará Bělá
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Vítkovice 1926 z.s.
441 (6)
 
 
 
2018
TK Vítkovice 1926 z.s.
214 (12)
714 (3)
 
 
2019
TJ TO Sokol Stará Bělá
241 (1)
189 (9)
495 (4)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, DOSPĚLÍ

SK JC Sport Opava (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

10
3
29.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

15
5
12.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

15
6
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

20
7
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

30
8
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
9
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

30
10
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

30
11
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

30
12
02.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

30
13
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

0
14
16.03.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
15
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

30
16
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
17
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
18
13.07.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

22
20
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
21
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/-

30
22
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
382/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

15
3
29.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

7
5
12.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

15
7
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
8
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
9
09.02.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
11
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

15
12
02.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
13
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/8

0
14
16.03.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
15
30.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

15
16
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

21
17
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
18
13.07.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

16
19
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

22
20
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
21
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/-

-
22
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
191/20