Český tenisový svaz

Štěpánková Klára

Datum narození:
06.08.2008
Platnost reg. do:
13.03.2021
Klub:
TGC Kunratice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TGC Kunratice
388 (9)
 
 
 
2020
TGC Kunratice
151 (15)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, TGC Kunratice A - TJ Radlice A
0
2.
32. 1.třída B
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TGC Kunratice A
0
1.
36.3.třída B
8.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TGC Kunratice B
1
2.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Tatran Střešovice - TGC Kunratice B
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, TGC Kunratice A - TJ Radlice A
0
2.
32. 1.třída B
15.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TGC Kunratice A
0
1.
36.3.třída B
8.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TGC Kunratice B
1
2.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Tatran Střešovice - TGC Kunratice B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
15.6.2019, 32. 1.třída B
Lob S.A. Bohnice, zs B - TGC Kunratice A
team - Štěpánková Klára scr.
získané body: 0 b.
team - Peštová scr.
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
2
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
05.01.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/-

15
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
5
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
6
02.02.2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

15
7
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
8
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
9
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
10
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
11
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
13
20.07.2019, Baník Cup 2019

Baník Praha (C - 200), K: 4/4

0
14
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/-

0
15
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
16
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
17
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/4

10
18
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
19
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
22
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

30
23
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

30
24
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

30
25
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/-

0
27
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

24
28
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

24
29
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
337/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
05.01.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/-

-
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
5
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
6
02.02.2019

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 5/5

10
7
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
8
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
9
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

15
10
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
12
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
13
20.07.2019, Baník Cup 2019

Baník Praha (C - 200), K: 4/4

0
14
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/-

-
15
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
16
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
17
17.08.2019, Hluboká n./V. CUP

TJ TK MANE Hluboká n.V. (C - 200), K: 5/4

10
18
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
19
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
21
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
22
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
23
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
24
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
25
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/-

-
27
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
28
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
29
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
156/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
0
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TK Hovorčovice - TGC Kunratice
0
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, TGC Kunratice - SK HAMR, z.s. C
0
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
0
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TGC Kunratice
0
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TGC Kunratice - SK OAZA Praha A
1
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TGC Kunratice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, TGC Kunratice - I.ČLTK Praha B
0
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TK Hovorčovice - TGC Kunratice
0
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, TGC Kunratice - SK HAMR, z.s. C
0
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
0
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TGC Kunratice
0
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TGC Kunratice - SK OAZA Praha A
1
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TGC Kunratice
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2