Český tenisový svaz

Malá Natálie

Datum narození:
13.02.2006
Platnost reg. do:
02.10.2023
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Neridé
138 (15)
 
 
 
2018
TK Neridé
77 (25)
343 (6)
 
 
2019
TK Neridé
36 (1)
135 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. 4.třída D
11.5.2019, Sokol Petrovice C - TCD Donovalská
1
2.
15. 4.třída D
22.6.2019, TCD Donovalská - TK Horní Měcholupy B
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. 4.třída D
11.5.2019, Sokol Petrovice C - TCD Donovalská
1
2.
15. 4.třída D
22.6.2019, TCD Donovalská - TK Horní Měcholupy B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Tempo Praha - TK Písnice
1
2.
24. 2.třída B
5.5.2019, TK Písnice - SK OAZA Praha B
0
3.
24. 2.třída B
26.5.2019, TK Písnice - TO Bohemians Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Tempo Praha - TK Písnice
1
2.
24. 2.třída B
5.5.2019, TK Písnice - SK OAZA Praha B
0
3.
24. 2.třída B
26.5.2019, TK Písnice - TO Bohemians Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

40
2
08.12.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

30
3
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

30
4
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

30
5
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
7
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

22
8
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
9
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
10
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
11
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/12

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
13
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
14
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

22
16
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

45
17
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

22
18
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

30
19
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
21
14.12.2018, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

0
22
08.02.2019, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

32
23
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

32
24
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
439/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

15
3
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
5
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
7
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
8
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
9
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
10
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
11
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/12

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
13
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
15
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

30
16
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
17
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

16
18
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

30
19
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

45
20
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

16
21
14.12.2018, A1

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 700), K: 12/-

-
22
08.02.2019, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

-
23
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
24
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
308/20
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16>8 Malá, Belšánová - Zábranová, Palánová 6:2, 6:2
8>4 Malá, Belšánová - Marnová, Smíšková 6:2, 6:4
4>2 Malá, Belšánová - Willanderová, Drukerova 4:6, 6:2, 1:0 (10)
2>1 Sanders, Ježková - Malá, Belšánová 6:0, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 30 b.
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16>8 Malá, Belšánová - Procházková, Nýdrlová 6:4, 6:0
8>4 Malá, Belšánová - Damašková, Skybová 6:4, 3:6, 1:0 (12)
4>2 Malá, Belšánová - Oktiabreva, Kocková 6:3, 3:6, 1:0 (6)
2>1 Šalková, Látalová - Malá, Belšánová 7:5, 6:3
získané body: 30 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
12
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
9
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
1
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
9
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
12
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Neridé - TK Bohutín, z.s.
4
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
11
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
3
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Tenis Dobříš - TK Neridé
0
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61