Český tenisový svaz

Koubová Kateřina

Datum narození:
09.09.2008
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
TO Sokol Nehvizdy
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
301 (9)
529 (4)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Oáza Říčany
1
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Sokol Říčany
0
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, WILSON Tenis Centrum B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
7.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
2.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TENIS VLAŠIM,z.s.
0
3.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Oáza Říčany
1
4.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Sokol Říčany
0
5.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
6.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, WILSON Tenis Centrum B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
7.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - TK Benešov
4
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Benešov - TK Radošovice
4
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Benešov
3
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Benešov - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Benešov - LTC Houštka
0
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Kolín - TK Benešov
4
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - TK Benešov
4
2.
42 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Benešov - TK Radošovice
0
3.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TJ LTC Poděbrady - TK Benešov
2
4.
42 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Benešov - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Benešov - Slavoj Český Brod
0
6.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Benešov - LTC Houštka
0
7.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Kolín - TK Benešov
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24