Český tenisový svaz

Junová Aneta

Datum narození:
11.09.2006
Platnost reg. do:
31.03.2020
Klub:
Tenis Cibulka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenis Cibulka
659 (4)
 
 
 
2018
Tenis Cibulka
299 (9)
 
 
 
2019
Tenis Cibulka
93 (1)
 
 
 
2020
Tenis Cibulka
 
155 (12)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK HAMR, z.s. C
0
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, TK Konstruktiva, z.s. A - Tenis Cibulka A
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK HAMR, z.s. C
0
2.
22. 1.třída B
5.5.2019, TK Konstruktiva, z.s. A - Tenis Cibulka A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

30
2
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
5
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
6
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

0
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
8
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
11
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

0
12
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
13
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

15
14
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
15
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
16
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

10
17
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

0
18
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

22
19
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

24
22
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
23
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
24
16.02.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: -/4

-
25
18.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
161/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
2
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
5
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
6
12.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
8
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
10
23.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16
12
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
13
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

15
14
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

8
15
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
16
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
17
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

-
18
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
19
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
22
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

21
23
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
24
16.02.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: -/4

7
25
18.08.2019

TK Březnice (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
128/19
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16>8 Červenková, Junová - Straková, Jilkova 5:7, 6:4, 1:0 (5)
8>4 Sanders, Ježková - Červenková, Junová 6:3, 6:1
získané body: 16 b.
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16>8 Brožová, Šílová - Klemšová, Junová 7:6 (3), 6:1
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TŠ Hostivař - Tenis Cibulka
4
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, Tenis Cibulka - TJ Solidarita Praha 10 B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TŠ Hostivař - Tenis Cibulka
0
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, Tenis Cibulka - TJ Solidarita Praha 10 B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6