Český tenisový svaz

Matoušková Barbora

Datum narození:
30.10.2008
Platnost reg. do:
26.10.2020
Klub:
LTC Litvínov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Litvínov
446 (6)
 
 
 
2020
LTC Litvínov
134 (15)
557 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

10
2
02.08.2019, BATESTA Chodov Open

BATESTA Chodov (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
20/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

0
2
02.08.2019, BATESTA Chodov Open

BATESTA Chodov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2D
27.04.2019, Slavoj Litoměřice B - Tenis Libochovice
1
2.
DS2D
04.05.2019, Tenis Libochovice - TK Doksy
1
3.
DS2D
11.05.2019, SK Štětí - Tenis Libochovice
0
4.
DS2D
25.05.2019, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DS2D
08.06.2019, Tenis Libochovice - TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2D
27.04.2019, Slavoj Litoměřice B - Tenis Libochovice
1
2.
DS2D
04.05.2019, Tenis Libochovice - TK Doksy
3
3.
DS2D
11.05.2019, SK Štětí - Tenis Libochovice
0
4.
DS2D
25.05.2019, Tenis Libochovice - TJ Sokol Ústí n.L.
5
5.
DS2D
08.06.2019, Tenis Libochovice - TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
12.01.2019, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

10
3
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

10
4
26.01.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 400), K: 4/-

20
5
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

15
6
09.02.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

0
7
16.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
8
02.03.2019, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

15
9
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
10
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
11
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

15
12
23.06.2019, O pohár města Meziboří

TO Meziboří (C - 200), K: 4/4

20
13
29.06.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

20
14
27.07.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/-

30
15
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

20
16
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
17
24.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

20
18
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

22
19
31.08.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 4/4

30
20
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

20
21
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

0
22
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

30
23
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
330/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
12.01.2019, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

5
3
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

7
4
26.01.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 400), K: 4/-

-
5
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
6
09.02.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

10
7
16.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
8
02.03.2019, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

5
9
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
10
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
11
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

7
12
23.06.2019, O pohár města Meziboří

TO Meziboří (C - 200), K: 4/4

15
13
29.06.2019, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

15
14
27.07.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/-

-
15
10.08.2019, Mladší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

15
16
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
17
24.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
18
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
19
31.08.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 4/4

15
20
07.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

15
21
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

-
22
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
23
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
187/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
0
2.
DM2B
05.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
1
3.
DM2B
12.05.2019, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
3
4.
DM2B
09.06.2019, TK Severní Terasa B - TK Ústí n.Labem
6
5.
DM2B
16.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina B
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
1
2.
DM2B
05.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
0
3.
DM2B
12.05.2019, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
2
4.
DM2B
09.06.2019, TK Severní Terasa B - TK Ústí n.Labem
0
5.
DM2B
16.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15