Český tenisový svaz

Petrásek Anna Marie

Datum narození:
03.12.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Meteor Praha
354 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
4
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

7
6
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

0
7
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

7
8
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
9
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
11
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/-

10
12
30.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

0
13
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
14
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

4
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

7
16
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
17
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
18
20.07.2019, Baník Cup 2019

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

10
19
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
20
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
03.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
22
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

0
25
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
26
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

10
27
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

7
28
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
29
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
156/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
4
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
6
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

-
7
02.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
8
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
9
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
11
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/-

-
12
30.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/-

-
13
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
14
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
15
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
16
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
17
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
18
20.07.2019, Baník Cup 2019

Baník Praha (C - 200), K: 4/-

-
19
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
20
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
21
03.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
23
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
25
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
26
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
27
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

0
28
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
29
28.09.2019, PRINCE tour

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
31/16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha B
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha B
0
5.
42. 1.třída B
23.6.2019, TJ Spoje Praha A - SK Meteor Praha B
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha B
0
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC VŠ Praha - SK Meteor Praha B
0
5.
42. 1.třída B
23.6.2019, TJ Spoje Praha A - SK Meteor Praha B
7
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11