Český tenisový svaz

Audy Sofie

Datum narození:
20.11.2009
Platnost reg. do:
02.10.2019
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
0
1.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Tenis Dobříš
0
1.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš C
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

0
2
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/-

0
3
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
4
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

7
5
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

0
6
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

7
7
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/-

0
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/-

0
9
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

0
10
15.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/-

10
11
23.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
12
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

7
13
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

0
14
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

10
15
13.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
16
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
17
22.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
18
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
19
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/-

0
20
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
21
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

10
23
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
24
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
26
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
27
14.09.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
121/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.12.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

-
2
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/-

-
3
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
4
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
5
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/-

-
6
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
7
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/-

-
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/-

-
9
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/-

-
10
15.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/-

-
11
23.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
12
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
13
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

-
14
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

0
15
13.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
16
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
17
22.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

7
18
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
19
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/-

-
20
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

7
21
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
23
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

10
26
07.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
27
14.09.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
41/11

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
1
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
6
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - TC VITALITY Březnice
1
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
3
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
5
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
5.
41 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - TC VITALITY Březnice
1
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25