Český tenisový svaz

Blažková Klára

Datum narození:
05.01.2008
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Olymp Praha
203 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/4

40
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/-

0
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
4
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

34
6
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

27
7
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

40
8
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

30
9
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
10
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

24
11
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
12
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
13
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
18
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

20
19
04.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

20
20
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

22
21
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
23
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
24
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
25
03.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

15
26
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

15
27
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

16
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
29
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
437/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TK Roja Příbram z.s. (C - 400), K: 5/4

0
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/-

-
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
4
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
6
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
7
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
8
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
9
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
10
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
11
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
12
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
13
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
15
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
17
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
18
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
04.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
20
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

-
21
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
23
17.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
24
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
25
03.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

-
26
10.08.2019

TK Benešov (C - 200), K: 4/-

-
27
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
29
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
144/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
5.5.2019, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha B
1
2.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
4
3.
42. 1.třída B
26.5.2019, TK Sparta Praha B - Tenis Cibulka A
0
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, TJ Spoje Praha A - TK Sparta Praha B
1
5.
42. 1.třída B
16.6.2019, TK Sparta Praha B - TC ESO Praha z.s.
1
6.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
5.5.2019, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha B
1
2.
42. 1.třída B
12.5.2019, TC VŠ Praha - TK Sparta Praha B
3
3.
42. 1.třída B
26.5.2019, TK Sparta Praha B - Tenis Cibulka A
6
4.
42. 1.třída B
9.6.2019, TJ Spoje Praha A - TK Sparta Praha B
3
5.
42. 1.třída B
16.6.2019, TK Sparta Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
6.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20