Český tenisový svaz

Dolejší Eliška

Datum narození:
22.03.2006
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Olymp Praha
220 (12)
 
 
 
2018
TK Olymp Praha
100 (20)
 
 
 
2019
TK Olymp Praha
226 (1)
293 (6)
 
 
2020
TK Olymp Praha
 
115 (15)
614 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tsport Votice o.s. - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Houštka - Tsport Votice o.s.
1
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sparta Kutná Hora
1
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Radošovice B - Tsport Votice o.s.
4
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sokol Říčany
0
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Mnichovo Hradiště - Tsport Votice o.s.
3
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
4
1.
Q2 dorost
7.9.2019, Tsport Votice o.s. - LTC Rudná
0
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tsport Votice o.s. - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
2
2.
24 - II. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Houštka - Tsport Votice o.s.
0
3.
24 - II. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sparta Kutná Hora
1
4.
24 - II. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Radošovice B - Tsport Votice o.s.
3
5.
24 - II. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tsport Votice o.s. - Sokol Říčany
0
6.
24 - II. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Mnichovo Hradiště - Tsport Votice o.s.
0
7.
24 - II. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tsport Votice o.s. - TJ LTC Poděbrady
0
1.
Q2 dorost
7.9.2019, Tsport Votice o.s. - LTC Rudná
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
4
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
5
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
6
12.01.2019

Tsport Votice o.s. (C - 400), K: 4/4

20
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/-

30
9
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
10
16.03.2019

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

22
11
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

30
12
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
13
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

22
15
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
05.07.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 300), K: 8/8

22
17
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

15
18
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
19
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

20
20
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
21
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
22
10.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/4

27
23
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
24
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/-

0
25
24.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019-Masters

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/-

45
26
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/-

0
27
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

16
28
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
418/28

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
14.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
4
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

7
5
27.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
6
12.01.2019

Tsport Votice o.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/-

-
9
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
10
16.03.2019

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
11
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
12
29.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
13
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
14
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

16
15
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
16
05.07.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 300), K: 8/8

22
17
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

15
18
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
19
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

10
20
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
21
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
22
10.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/4

10
23
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
24
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/-

-
25
24.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019-Masters

TK Konstruktiva, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
26
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/-

-
27
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
28
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
140/23

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
8.6.2019, TK Sparta Praha B - TK Písnice A
1
2.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
8.6.2019, TK Sparta Praha B - TK Písnice A
3
2.
31. 1.třída A
15.6.2019, TENIS Klánovice A - TK Sparta Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7