Český tenisový svaz

Pažoutová Nela

Datum narození:
20.05.2008
Platnost reg. do:
19.10.2019
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
259 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
2.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Sokol Říčany
0
3.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Oáza Říčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
2.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Sokol Říčany
0
3.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Oáza Říčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/-

0
3
15.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

20
4
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

15
5
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 4/4

20
6
19.01.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

20
7
26.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/4

15
8
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/-

0
9
16.02.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/4

0
11
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

0
12
09.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

15
13
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
14
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
15
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 4/4

15
16
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

27
17
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
03.08.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

20
19
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
22
31.08.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/-

0
23
07.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

30
24
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

0
25
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
276/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/-

-
3
15.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
4
27.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/5

15
5
12.01.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

7
7
26.01.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/4

0
8
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/-

-
9
16.02.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/4

15
11
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

0
12
09.03.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
13
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
14
30.03.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
15
01.05.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 4/4

15
16
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

19
17
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
03.08.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

15
19
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
22
31.08.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 200), K: 4/-

-
23
07.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

15
24
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
25
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
138/19