Datum narození: | 30.08.2008 |
Platnost reg. do: | 20.04.2025 |
Klub: | Sokol Čimice |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | Sokol Čimice | 904 (4) | |||
2021 | Sokol Čimice | 633 (1) | |||
2022-Z | Sokol Čimice | 532 (3) |
|||
2022-L | Sokol Čimice | 471 (4) |
|||
2023-Z | Sokol Čimice | 409 (1) |
618 (3) | ||
2023-L | Sokol Čimice | 577 (1) |
499 (4) | ||
2024-Z | Sokol Čimice | 492 (4) | |||
2024-L | Sokol Čimice | 503 (4) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/- | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/- | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mamicová Kristýna | - | Löfler Antonie Klaudie | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
03.02.2024TJ Sokol Vysočany (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023TK Sport Kolovraty (C - 650), K: 4/4 | 0 |
2 | 27.01.2024, dorostTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | 10 |
3 | 24.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | 0 |
4 | 09.03.2024Sokol Čimice (D - 700), K: 2/2 | 0 |
Jednotlivci celkem | 10/4 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 09.12.2023TK Sport Kolovraty (C - 650), K: 4/4 | 0 |
2 | 27.01.2024, dorostTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | - |
3 | 24.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | - |
4 | 09.03.2024Sokol Čimice (D - 700), K: 2/2 | 7 |
Jednotlivci celkem | 7/2 |
09.12.2023TK Sport Kolovraty (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Chrastilová Diana | - | Löfler Antonie Klaudie | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023TK Sport Kolovraty (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Tofi, Baarová | - | Löfler, Chrastilová | 2:6, 6:4, 1:0 (4) |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, dorostTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Löfler Antonie Klaudie | - | Makovcová Adéla | 6:4, 6:2 |
8>4 | Audy Sofie | - | Löfler Antonie Klaudie | 6:1, 6:0 |
získané body: 10 b. |
27.01.2024, dorostTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
24.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Skriplenok Alina | - | Löfler Antonie Klaudie | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, TO Bohemians YONEXTO Bohemians Praha (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.03.2024Sokol Čimice (D - 700), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Švajdová Alena | - | Löfler Antonie Klaudie | 1:6, 7:6, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |