Český tenisový svaz

Vokrojová Barbora

Datum narození:
10.10.2009
Platnost reg. do:
26.10.2020
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Modřany 2005
252 (12)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

10
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
4
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
5
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
6
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
7
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
8
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
9
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/-

0
10
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

15
11
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
12
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

15
13
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
14
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
15
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
16
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

20
17
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
18
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

0
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
20
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
21
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
22
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
23
08.07.2019, Exclusive Cars - Žebrák

TK Hořovice (C - 200), K: 4/4

20
24
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
30.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/-

0
26
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

18
27
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: 4/4

0
28
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
29
24.08.2019

Jiskra Bechyně (C - 200), K: 4/4

10
30
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
31
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
162/31

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
4
27.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
5
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
6
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
7
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
8
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
9
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/-

-
10
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

0
11
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

5
12
02.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
13
09.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
14
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
15
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
16
13.04.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
17
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
18
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
20
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
21
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

7
22
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
23
08.07.2019, Exclusive Cars - Žebrák

TK Hořovice (C - 200), K: 4/4

15
24
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
30.07.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 200), K: 4/-

-
26
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

10
27
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: 4/4

0
28
20.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
29
24.08.2019

Jiskra Bechyně (C - 200), K: 4/4

7
30
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
31
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
78/22

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45. 2.třída C
12.5.2019, TK Písnice A - TK Ruzyně Praha
1
2.
45. 2.třída C
26.5.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
3.
45. 2.třída C
23.6.2019, Tempo Praha - TK Ruzyně Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45. 2.třída C
12.5.2019, TK Písnice A - TK Ruzyně Praha
5
2.
45. 2.třída C
26.5.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
3.
45. 2.třída C
23.6.2019, Tempo Praha - TK Ruzyně Praha
7
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14