Český tenisový svaz

Drbalová Linda

Datum narození:
30.06.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
2
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
2
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TJ Radlice B
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, SK OAZA Praha - SK Meteor Praha B
0
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Meteor Praha B
1
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
0
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. C
0
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, Tempo Praha A - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, SK Meteor Praha B - TJ Radlice B
5
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, SK OAZA Praha - SK Meteor Praha B
1
3.
33. 2.třída A
11.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Meteor Praha B
1
4.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs C
4
5.
33. 2.třída A
8.6.2019, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
4
6.
33. 2.třída A
15.6.2019, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. C
0
7.
33. 2.třída A
22.6.2019, Tempo Praha A - SK Meteor Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

5
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

15
3
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/11

0
4
15.12.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/-

0
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

27
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/-

0
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
8
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
10
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
11
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
12
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

0
13
09.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

27
14
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

0
15
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

15
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

7
17
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
18
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/9

0
20
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

10
21
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
23
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

30
24
10.08.2019

TK Choceň (C - 200), K: 4/-

30
25
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
17.08.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
27
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

26
28
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
338/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

0
3
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/11

0
4
15.12.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (C - 400), K: 4/-

-
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/-

-
7
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
8
26.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
09.02.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

7
11
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
12
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

0
13
09.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

7
14
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

0
15
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

15
16
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
17
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
18
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
19
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/9

0
20
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
23
28.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

15
24
10.08.2019

TK Choceň (C - 200), K: 4/-

-
25
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
17.08.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
27
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

-
28
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/5

7
 Jednotlivci celkem
143/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, I.ČLTK Praha A - SK Meteor Praha A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019, SK Meteor Praha A - TK Sparta Praha A
0
1.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
9
2.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
0
3.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Meteor Praha B - Tenis Cibulka A
12
4.
42. 1.třída B
23.6.2019, TJ Spoje Praha A - SK Meteor Praha B
9
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, I.ČLTK Praha A - SK Meteor Praha A
0
2.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019, SK Meteor Praha A - TK Sparta Praha A
0
1.
42. 1.třída B
12.5.2019, SK Meteor Praha B - Lob S.A. Bohnice, zs A
9
2.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
0
3.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Meteor Praha B - Tenis Cibulka A
0
4.
42. 1.třída B
23.6.2019, TJ Spoje Praha A - SK Meteor Praha B
7
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46