Český tenisový svaz

Škachová Miriam

Datum narození:
01.09.2009
Platnost reg. do:
30.09.2025
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Slovan Kladno
283 (9)
658 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - Sokol Libiš (7)
1
2.
35 - III. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - TK Tenisek Buštěhrad (4)
0
3.
35 - III. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Stochov (1) - TJ Kralupy o.s. (2)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - Sokol Libiš (7)
1
2.
35 - III. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Kralupy o.s. (2) - TK Tenisek Buštěhrad (4)
0
3.
35 - III. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Stochov (1) - TJ Kralupy o.s. (2)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
3
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

14
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
8
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
9
25.01.2020, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/4

15
10
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

20
11
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
12
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
13
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

10
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

0
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
16
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

20
17
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

0
18
18.07.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

0
19
25.07.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 300), K: 4/4

0
20
08.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

15
21
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

20
22
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

10
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
24
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
223/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
3
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

0
5
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

10
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
7
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
8
18.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

7
9
25.01.2020, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/4

10
10
08.02.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
12
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

15
13
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

10
16
04.07.2020, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 300), K: 4/4

10
17
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
18
18.07.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

15
19
25.07.2020, Kralupský pohár

TJ Kralupy o.s. (C - 300), K: 4/4

15
20
08.08.2020, TKMH OPEN

TK Mnichovo Hradiště (C - 300), K: 4/4

10
21
10.08.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
22
15.08.2020, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/4

7
23
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
24
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
174/23
18.07.2020, SK Tenis Summer Cup

SK Tenis Kladno (C - 250), K: 4/4

8>4 Škachová, Stachová - Lébrová, Beranová 6:0, 6:1
4>2 Škachová, Stachová - Tofi, Tofi 4:6, 7:6 (4), 1:0 (10)
2>1 Škachová, Stachová - Benešová, Hamouzová 7:6 (5), 2:6, 1:0 (10)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - SK Tenis Kladno (6)
1
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1) - LTC Slovan Kladno (4)
12
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TC VITALITY Březnice (7) - LTC Slovan Kladno (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - SK Tenis Kladno (6)
2
2.
41 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenisový klub Benátky nad Jizerou (1) - LTC Slovan Kladno (4)
11
3.
41 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TC VITALITY Březnice (7) - LTC Slovan Kladno (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28