Český tenisový svaz

Bendova Kristyna

Datum narození:
03.06.2008
Platnost reg. do:
08.11.2023
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Modřany 2005
330 (9)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

10
3
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/-

0
4
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

7
5
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
6
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

0
7
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

10
8
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
9
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

10
10
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 4/-

0
11
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
12
05.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/-

10
13
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

20
14
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

1
15
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
16
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

18
17
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
18
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
20
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

1
21
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

10
22
22.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
23
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

7
24
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
25
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
128/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

0
3
12.01.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/-

-
4
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
5
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
6
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

7
7
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/-

-
8
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
9
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

10
10
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 4/-

-
11
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
12
05.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/-

-
13
11.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
14
15.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
15
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
16
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 7/6

10
17
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
18
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
20
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/-

-
21
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

0
22
22.09.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

7
23
28.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

-
24
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
25
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
34/12

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
4
2.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Stochov - Tenisový klub Mníšek
3
3.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenisový klub Mníšek - Sokol Králův Dvůr
1
4.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
5.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Mníšek - TO SK Mělník
6
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
0
2.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Stochov - Tenisový klub Mníšek
0
3.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenisový klub Mníšek - Sokol Králův Dvůr
3
4.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Tenis Dobříš B - Tenisový klub Mníšek
0
5.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Mníšek - TO SK Mělník
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17