Český tenisový svaz

Benetková Jessica

Datum narození:
13.03.2009
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

10
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

10
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

10
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

10
8
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/-

0
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
10
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
11
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
12
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
14
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

10
15
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
17
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
18
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

15
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
20
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
21
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
22
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

0
23
22.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

10
24
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

10
25
03.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

0
26
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
27
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/-

0
28
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

30
 Jednotlivci celkem
263/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

-
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
5
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
6
11.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
8
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/-

-
9
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
11
16.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
12
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
13
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
14
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

10
15
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

7
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
17
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
18
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
20
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
21
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
22
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

-
23
22.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
24
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

10
25
03.08.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/-

-
26
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
27
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
28
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
98/16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK OAZA Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
1
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
1
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
6
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 A
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
28.4.2019, SK OAZA Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
1
2.
41. 1.třída A
5.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. C
0
3.
41. 1.třída A
12.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
41. 1.třída A
26.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TGC Kunratice
5
5.
41. 1.třída A
9.6.2019, I.ČLTK Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
6.
41. 1.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
8
7.
41. 1.třída A
23.6.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 A
1
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24