Český tenisový svaz

Zítková Karolína

Datum narození:
23.10.2006
Platnost reg. do:
14.03.2020
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
WILSON Tenis Centrum
583 (4)
 
 
 
2018
WILSON Tenis Centrum
174 (12)
 
 
 
2019
WILSON Tenis Centrum
66 (1)
219 (9)
 
 
2020
WILSON Tenis Centrum
 
97 (15)
507 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
12.5.2019, Tenis Cibulka A - LTC Modřany 2005 B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
12.5.2019, Tenis Cibulka A - LTC Modřany 2005 B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
3
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

30
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
6
18.01.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

20
9
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

0
10
22.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

30
11
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

10
12
16.03.2019

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
13
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
14
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

30
15
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
16
26.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

20
17
20.07.2019

TK Písek (C - 200), K: 4/4

30
18
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

16
19
03.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

30
20
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
21
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
22
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/8

16
23
31.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

30
24
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
25
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
27
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
28
17.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
431/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
21.12.2018

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

10
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
6
18.01.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
7
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
9
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

0
10
22.02.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

10
11
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
12
16.03.2019

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
13
30.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
14
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
15
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
16
26.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

10
17
20.07.2019

TK Písek (C - 200), K: 4/4

15
18
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
19
03.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
20
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

16
22
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/8

16
23
31.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

16
25
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
27
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
28
17.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
162/26

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
1
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
3
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
3
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
4
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC VITALITY Březnice - WILSON Tenis Centrum
1
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
1
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
4
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
2
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
5
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
5
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
4
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC VITALITY Březnice - WILSON Tenis Centrum
5
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
3
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
4
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33