Český tenisový svaz

Filipová Kateřina

Datum narození:
07.04.2010
Platnost reg. do:
24.10.2020
Klub:
TC Dvůr Králové, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
6.6.2020, Lokomotiva Trutnov A (1) - TK Kvasiny (6)
4
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
27.6.2020, Lokomotiva Trutnov A (1) - TENIS-CENTRUM DTJ HK C (3)
3
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenisový klub Eden A (8) - Lokomotiva Trutnov A (1)
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - Královéhradecký krajský přebor
6.6.2020, Lokomotiva Trutnov A (1) - TK Kvasiny (6)
5
2.
32 - Královéhradecký krajský přebor
27.6.2020, Lokomotiva Trutnov A (1) - TENIS-CENTRUM DTJ HK C (3)
0
3.
32 - Královéhradecký krajský přebor
20.6.2020 NT 24.6.2020, Tenisový klub Eden A (8) - Lokomotiva Trutnov A (1)
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/4

30
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

7
3
14.12.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

20
4
21.12.2019, SEED SERVICE CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

15
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

22
6
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/-

25
7
25.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

7
8
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

30
9
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
10
22.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

7
11
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

34
12
07.03.2020, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

10
13
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 5/5

15
14
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

30
15
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
16
02.07.2020

Lokomotiva Trutnov (C - 300), K: 4/-

30
17
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
18
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

15
19
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

15
20
18.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 300), K: 4/4

30
21
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

0
22
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
23
01.08.2020, Lípa cup

TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 300), K: 4/-

30
24
04.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/-

30
25
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
26
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16
27
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

22
28
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

45
29
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
30
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
31
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

36
32
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

0
33
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
585/33

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Kvalifikace HOP VčOTS

TC Dvůr Králové, z.s. (P - 400), K: 4/4

15
2
07.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
3
14.12.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 500), K: 4/4

10
4
21.12.2019, SEED SERVICE CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16
6
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/-

-
7
25.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

7
8
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
9
14.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
10
22.02.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
11
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

18
12
07.03.2020, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

15
13
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 5/5

10
14
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/8

22
15
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

16
16
02.07.2020

Lokomotiva Trutnov (C - 300), K: 4/-

-
17
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
18
09.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
19
11.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

-
20
18.07.2020, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 300), K: 4/4

10
21
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

24
22
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

16
23
01.08.2020, Lípa cup

TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 300), K: 4/-

-
24
04.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/-

-
25
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

10
26
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

8
27
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
28
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

0
29
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

21
30
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
31
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
32
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
33
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
248/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - Tenisový klub Eden A (7)
6
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí/Orlicí A (4)
9
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TC Dvůr Králové, z.s. A (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - Tenisový klub Eden A (7)
8
2.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TC Dvůr Králové, z.s. A (3) - TK Česká Třebová, z.s. - TK Ústí/Orlicí A (4)
0
3.
41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1) - TC Dvůr Králové, z.s. A (3)
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23