Český tenisový svaz

Červenková Lucie

Datum narození:
08.04.2006
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Modřany 2005
431 (6)
 
 
 
2018
LTC Modřany 2005
193 (12)
 
 
 
2019
LTC Modřany 2005
303 (1)
200 (9)
 
 
2020
LTC Modřany 2005
 
123 (12)
473 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Zdice - Spartak Rožmitál
1
2.
27 - III. třída C
9.6.2019 NT 15.6.2019, Spartak Rožmitál - TK Hořovice
1
3.
27 - III. třída C
16.6.2019 NT 22.6.2019, Baník Příbram - Spartak Rožmitál
1
4.
27 - III. třída C
12.5.2019 NT 25.5.2019, Spartak Rožmitál - TK Březnice B
1
5.
27 - III. třída C
23.6.2019 NT 30.6.2019, Spartak Hořovice - Spartak Rožmitál
1
6.
27 - III. třída C
28.4.2019 NT 4.5.2019, Spartak Rožmitál - TK Roja Příbram z.s.
1
7.
27 - III. třída C
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Dobříš B - Spartak Rožmitál
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Zdice - Spartak Rožmitál
0
2.
27 - III. třída C
9.6.2019 NT 15.6.2019, Spartak Rožmitál - TK Hořovice
1
3.
27 - III. třída C
16.6.2019 NT 22.6.2019, Baník Příbram - Spartak Rožmitál
1
4.
27 - III. třída C
12.5.2019 NT 25.5.2019, Spartak Rožmitál - TK Březnice B
1
5.
27 - III. třída C
23.6.2019 NT 30.6.2019, Spartak Hořovice - Spartak Rožmitál
1
6.
27 - III. třída C
28.4.2019 NT 4.5.2019, Spartak Rožmitál - TK Roja Příbram z.s.
1
7.
27 - III. třída C
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Dobříš B - Spartak Rožmitál
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16>8 Červenková, Junová - Straková, Jilkova 5:7, 6:4, 1:0 (5)
8>4 Sanders, Ježková - Červenková, Junová 6:3, 6:1
získané body: 16 b.