Český tenisový svaz

Drukerová Liliana Tucky

Datum narození:
28.07.2002
Platnost reg. do:
05.04.2020
Klub:
Sportcentrum Uhříněves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Uhřiněves
684 (4)
 
 
 
2015
Sportcentrum Uhříněves
291 (1)
753 (3)
 
 
2016
Sportcentrum Uhříněves
 
225 (9)
 
 
2017
Sportcentrum Uhříněves
 
125 (1)
600 (3)
 
2018
Sportcentrum Uhříněves
 
 
207 (9)
651 (4)
2019
Sportcentrum Uhříněves
 
 
117 (12)
596 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 B
6
2.
02. 1.třída A
15.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Sokol Vysočany B
0
3.
02. 1.třída A
22.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - LTC Modřany 2005 C
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
27.4.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 B
6
2.
02. 1.třída A
15.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - TJ Sokol Vysočany B
11
3.
02. 1.třída A
22.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - LTC Modřany 2005 C
2
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

20
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
3
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

20
4
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
6
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
9
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
10
15.02.2019

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
11
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
12
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

27
13
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

40
14
23.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
15
30.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
16
29.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

0
17
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
18
05.07.2019, TC Chrudim B2 Cup - U18

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
20
18.07.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/-

0
21
26.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

0
22
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
23
17.08.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/-

0
24
14.12.2018, A2

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 12/-

0
25
22.02.2019, A3

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/-

0
26
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
199/25

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
3
15.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

7
4
05.01.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
5
12.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
6
18.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
7
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
8
02.02.2019

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

16
9
09.02.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

16
10
15.02.2019

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

16
11
22.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
12
02.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/4

7
13
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

20
14
23.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
15
30.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 500), K: 8/8

0
16
29.06.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

16
17
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
18
05.07.2019, TC Chrudim B2 Cup - U18

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 8/8

16
19
13.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
20
18.07.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/-

-
21
26.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
22
02.08.2019, A4

LTC Tábor 1903 (A - 400), K: 12/12

0
23
17.08.2019, Logspeed Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/-

-
24
14.12.2018, A2

SK TALENT 13 - spolek (A - 700), K: 12/-

-
25
22.02.2019, A3

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 700), K: 12/-

-
26
10.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
191/18

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, 1. Vestecká sportovní - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Radošovice - 1. Vestecká sportovní
3
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, 1. Vestecká sportovní - F.H.TK Dobřichovice
4
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Radošovice - 1. Vestecká sportovní
9
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
9
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25