Český tenisový svaz

Drukerová Liliana Tucky

Datum narození:
28.07.2002
Platnost reg. do:
04.04.2019
Klub:
Sportcentrum Uhříněves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ Uhřiněves
684 (4)
 
 
 
2015
Sportcentrum Uhříněves
291 (1)
753 (3)
 
 
2016
Sportcentrum Uhříněves
 
225 (9)
 
 
2017
Sportcentrum Uhříněves
 
125 (1)
600 (3)
 
2018
Sportcentrum Uhříněves
 
 
207 (9)
651 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
28.4.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
09. 3.třída B
5.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - Baník Praha A
1
3.
09. 3.třída B
19.5.2018, TC ESO Praha z.s. - Sportcentrum Uhříněves
3
4.
09. 3.třída B
26.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Sokol Vršovice II.
4
5.
09. 3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice B - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
09. 3.třída B
16.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - Tenis klub FÉNIX Nedvězí A
3
7.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Slavoj Tesla Hloubětín,z.s.C
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
28.4.2018, TJ Kyje Praha 14 A - Sportcentrum Uhříněves
1
2.
09. 3.třída B
5.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - Baník Praha A
1
3.
09. 3.třída B
19.5.2018, TC ESO Praha z.s. - Sportcentrum Uhříněves
2
4.
09. 3.třída B
26.5.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Sokol Vršovice II.
4
5.
09. 3.třída B
9.6.2018, Sokol Petrovice B - Sportcentrum Uhříněves
1
6.
09. 3.třída B
16.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - Tenis klub FÉNIX Nedvězí A
2
7.
09. 3.třída B
23.6.2018, Sportcentrum Uhříněves - TJ Slavoj Tesla Hloubětín,z.s.C
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Tenis Cibulka A
6
2.
22. 1.třída B
6.5.2018, TK Sport Kolovraty A - TJ Solidarita Praha 10
1
3.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
4.
22. 1.třída B
27.5.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TJ Solidarita Praha 10
1
5.
22. 1.třída B
10.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 - LTC Modřany 2005 A
0
6.
22. 1.třída B
17.6.2018, TJ Radlice B - TJ Solidarita Praha 10
1
7.
22. 1.třída B
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Solidarita Praha 10
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
29.4.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Tenis Cibulka A
6
2.
22. 1.třída B
6.5.2018, TK Sport Kolovraty A - TJ Solidarita Praha 10
2
3.
22. 1.třída B
20.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 - Lob S.A. Bohnice, zs A
4
4.
22. 1.třída B
27.5.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TJ Solidarita Praha 10
3
5.
22. 1.třída B
10.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 - LTC Modřany 2005 A
0
6.
22. 1.třída B
17.6.2018, TJ Radlice B - TJ Solidarita Praha 10
4
7.
22. 1.třída B
24.6.2018, SK Aritma Praha A - TJ Solidarita Praha 10
5
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31