Český tenisový svaz

Belšánová Eva

Datum narození:
18.09.2006
Platnost reg. do:
08.10.2023
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Neridé
186 (12)
 
 
 
2018
TK Neridé
103 (20)
634 (3)
 
 
2019
TK Neridé
80 (1)
140 (12)
 
 
2020
TK Neridé
 
66 (20)
526 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
26.5.2019, TK Písnice - TO Bohemians Praha
1
2.
24. 2.třída B
16.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TK Písnice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
26.5.2019, TK Písnice - TO Bohemians Praha
1
2.
24. 2.třída B
16.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - TK Písnice
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

30
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

30
6
12.01.2019, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

30
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
9
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

22
10
08.02.2019, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

0
11
09.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 9/9

0
12
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
13
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

45
15
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
16
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

0
17
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

0
18
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

22
19
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
20
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
21
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
22
17.08.2019, Starší žáci Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/-

15
23
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/8

0
24
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

45
25
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

22
26
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/12

0
27
08.02.2019, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

45
28
22.03.2019, A3

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

0
29
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

24
30
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

24
31
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
439/31

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
6
12.01.2019, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
9
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
10
08.02.2019, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

-
11
09.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 9/9

0
12
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
13
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
14
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
15
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

30
17
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

16
18
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

30
19
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

16
20
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
21
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

16
22
17.08.2019, Starší žáci Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/-

-
23
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/8

22
24
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
25
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/12

21
27
08.02.2019, A2

TK Most (A - 700), K: 12/-

-
28
22.03.2019, A3

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

-
29
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
30
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
31
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
300/23
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16>8 Malá, Belšánová - Zábranová, Palánová 6:2, 6:2
8>4 Malá, Belšánová - Marnová, Smíšková 6:2, 6:4
4>2 Malá, Belšánová - Willanderová, Drukerova 4:6, 6:2, 1:0 (10)
2>1 Sanders, Ježková - Malá, Belšánová 6:0, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 30 b.
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16>8 Malá, Belšánová - Procházková, Nýdrlová 6:4, 6:0
8>4 Malá, Belšánová - Damašková, Skybová 6:4, 3:6, 1:0 (12)
4>2 Malá, Belšánová - Oktiabreva, Kocková 6:3, 3:6, 1:0 (6)
2>1 Šalková, Látalová - Malá, Belšánová 7:5, 6:3
získané body: 30 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
12
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
12
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
7
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Slavoj Český Brod - Open Tennis Club
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, Slavoj Český Brod - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
31
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31