Český tenisový svaz

Šárová Lucie

Datum narození:
23.04.2006
Platnost reg. do:
10.11.2022
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
WILSON Tenis Centrum
307 (9)
 
 
 
2018
WILSON Tenis Centrum
131 (15)
630 (3)
 
 
2019
WILSON Tenis Centrum
76 (1)
133 (12)
 
 
2020
WILSON Tenis Centrum
 
90 (15)
298 (6)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
4
2.
29 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
3
3.
29 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Benešov - WILSON Tenis Centrum
3
4.
29 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TO Slavoj Davle
4
5.
29 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, T.J. Sokol Sedlčany - WILSON Tenis Centrum
1
6.
29 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - T.J. Sokol Lety
1
7.
29 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Club Mokropsy - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
0
2.
29 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
3
3.
29 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Benešov - WILSON Tenis Centrum
2
4.
29 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, WILSON Tenis Centrum - TO Slavoj Davle
4
5.
29 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, T.J. Sokol Sedlčany - WILSON Tenis Centrum
1
6.
29 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, WILSON Tenis Centrum - T.J. Sokol Lety
0
7.
29 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Club Mokropsy - WILSON Tenis Centrum
2
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

20
2
08.12.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

20
3
22.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/4

15
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
5
05.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

30
6
12.01.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/-

30
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

30
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
9
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

22
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

30
11
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
13
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

22
14
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
15
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

20
16
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

22
17
24.08.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/4

30
18
31.08.2019, Starší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

30
19
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
20
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
21
21.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

30
22
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
403/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Mělník cup

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

15
2
08.12.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

15
3
22.12.2018, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 4/4

10
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

15
6
12.01.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/-

-
7
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
9
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/8

0
10
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
11
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

22
12
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
13
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16
14
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
15
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/-

-
16
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

16
17
24.08.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/4

15
18
31.08.2019, Starší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

10
19
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
20
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

21
21
21.09.2019

TK LTC Děčín (C - 250), K: 4/4

15
22
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
221/18
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

32>16 Šárová, Procházková - Fuksová, Adamcová 7:6 (4), 0:6, 1:0 (5)
16>8 Říhová, Ježková - Šárová, Procházková 6:0, 6:4
získané body: 21 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
3
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
6
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
6
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
4
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC VITALITY Březnice - WILSON Tenis Centrum
9
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
4
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
4
 Družstva celkem (2hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
2
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, WILSON Tenis Centrum - SK Tenis Kladno
5
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Tenisový klub Mníšek
5
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
4
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TC VITALITY Březnice - WILSON Tenis Centrum
5
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
3
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Sportclub Řevnice
4
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
64
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44