Český tenisový svaz

Jilkova Michaela

Datum narození:
05.10.2005
Platnost reg. do:
20.11.2019
Klub:
SKT Planá n.Luž.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Český Krumlov
174 (12)
 
 
 
2017
LTC TONSTAV-SERVICE Č.Bud
94 (20)
369 (4)
 
 
2018
SKT Planá n.Luž.
274 (1)
429 (4)
 
 
2019
SKT Planá n.Luž.
 
143 (12)
589 (3)
 
2020
SKT Planá n.Luž.
 
69 (1)
444 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

22
2
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
44/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

0
2
18.05.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
2
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

27
3
12.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 1/-

20
4
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
5
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

100
6
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/-

0
7
23.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
8
16.03.2019

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

30
9
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
10
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

45
11
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (P), K: 12/12

0
12
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
13
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16
14
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

45
15
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
16
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
17
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

45
18
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/-

22
19
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

30
20
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/-

0
21
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

0
22
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

0
23
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
24
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
506/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
2
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
3
12.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 1/-

-
4
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
5
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: 8/8

22
6
01.02.2019

Řevnická sportovní (B - 500), K: 8/-

-
7
23.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
8
16.03.2019

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
9
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
10
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/8

22
11
24.06.2019, LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (P), K: 12/12

0
12
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
13
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

0
14
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
15
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
16
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
17
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
18
23.08.2019

TK Písek (B - 300), K: 8/-

-
19
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
20
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/-

-
21
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

-
22
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
23
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
24
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
100/16
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16>8 Červenková, Junová - Straková, Jilkova 5:7, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

32>16 Suchá Amy- Jilkova Michaela7:6 (2), 6:0
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0