Český tenisový svaz

Tichá Julie

Datum narození:
28.03.2009
Platnost reg. do:
03.10.2020
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
174 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
8.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TCD Donovalská
0
2.
32. 1.třída B
22.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TJ Radlice A
0
1.
36.3.třída B
27.4.2019, Sokol Petrovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
36.3.třída B
11.5.2019, TJ Tatran Střešovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
3.
36.3.třída B
15.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Sportcentrum Uhříněves
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
8.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TCD Donovalská
0
2.
32. 1.třída B
22.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TJ Radlice A
2
1.
36.3.třída B
27.4.2019, Sokol Petrovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
2.
36.3.třída B
11.5.2019, TJ Tatran Střešovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
3.
36.3.třída B
15.6.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B - Sportcentrum Uhříněves
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
2
27.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
3
12.01.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

7
4
26.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

15
5
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
6
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
7
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/-

15
8
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
9
09.03.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

20
10
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

0
11
23.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
12
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

10
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
14
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
16
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
17
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

7
18
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

15
19
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

20
20
24.08.2019, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/-

30
21
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

20
22
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

20
23
21.09.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
234/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
2
27.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

7
3
12.01.2019, Poděbradský pohár 2019

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

10
4
26.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
5
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
6
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
7
23.02.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/-

-
8
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
9
09.03.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/5

15
11
23.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
12
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
13
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
14
01.06.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

7
15
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
16
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
17
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
18
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

15
19
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

15
20
24.08.2019, O pohár města Loun

TK Louny (C - 300), K: 4/-

-
21
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/-

-
22
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

15
23
21.09.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
189/17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16>8 Ďulíková, Těhníková - Tichá, Švejcarová 6:3, 4:6, 1:0 (13)
získané body: 0 b.