Český tenisový svaz

Tichá Linda

Datum narození:
12.12.2006
Platnost reg. do:
12.02.2021
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenisová škola Lucie Hrad
714 (4)
 
 
 
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
392 (6)
 
 
 
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
175 (1)
495 (4)
 
 
2020
Tenisová škola Lucie Hrad
 
214 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. 2.třída B
28.4.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/-

0
2
15.12.2018

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 4/4

10
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
26.01.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 4/4

0
7
02.02.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

15
8
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
9
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
10
09.03.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

15
11
16.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

10
12
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
13
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

16
14
29.06.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

15
15
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
16
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

10
17
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
18
24.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

0
19
26.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
20
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/-

0
21
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

7
23
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
170/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/-

-
2
15.12.2018

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
26.01.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 4/4

0
7
02.02.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

0
8
09.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
9
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
10
09.03.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 400), K: 4/4

7
11
16.03.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
12
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
13
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

0
14
29.06.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

0
15
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
16
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/4

0
17
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

15
18
24.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

-
19
26.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
20
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/-

-
21
21.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
28.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
23
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
49/15

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TK Start Praha-Topolka A
6
2.
32. 1.třída B
11.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TGC Kunratice A
6
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
9
4.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
4
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TK Start Praha-Topolka A
5
2.
32. 1.třída B
11.5.2019, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - TGC Kunratice A
0
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0
4.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
4
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
34