Český tenisový svaz

Nýdrlová Eliška

Datum narození:
14.03.2006
Platnost reg. do:
12.04.2021
Klub:
TK Hovorčovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Hovorčovice
838 (4)
 
 
 
2018
TK Hovorčovice
432 (6)
 
 
 
2019
TK Hovorčovice
201 (1)
 
 
 
2020
TK Hovorčovice
 
189 (9)
633 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída A
28.4.2019, TK Hovorčovice - Tenis Cibulka B
1
2.
26. 3.třída A
5.5.2019, Sokol Čimice - TK Hovorčovice
1
3.
26. 3.třída A
12.5.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 B
1
4.
26. 3.třída A
26.5.2019, LTC Svoboda Praha - TK Hovorčovice
1
5.
26. 3.třída A
9.6.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
0
6.
26. 3.třída A
16.6.2019, Sokol Petrovice - TK Hovorčovice
1
7.
26. 3.třída A
23.6.2019, TC Return - TK Hovorčovice
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída A
28.4.2019, TK Hovorčovice - Tenis Cibulka B
1
2.
26. 3.třída A
5.5.2019, Sokol Čimice - TK Hovorčovice
1
3.
26. 3.třída A
12.5.2019, TK Hovorčovice - TJ Solidarita Praha 10 B
1
4.
26. 3.třída A
26.5.2019, LTC Svoboda Praha - TK Hovorčovice
0
5.
26. 3.třída A
9.6.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
0
6.
26. 3.třída A
16.6.2019, Sokol Petrovice - TK Hovorčovice
1
7.
26. 3.třída A
23.6.2019, TC Return - TK Hovorčovice
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/-

15
2
08.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

10
4
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
5
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

7
6
05.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
7
11.01.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

15
9
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

20
10
16.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

10
11
23.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
12
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
14
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

20
15
30.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

15
16
13.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

10
17
20.07.2019, TK Česká Skalice

TK Česká Skalice (C - 200), K: 4/4

15
18
27.07.2019, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
19
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
20
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
21
10.08.2019, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

15
22
17.08.2019

Lokomotiva Trutnov (C - 200), K: 4/4

15
23
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

0
24
07.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

15
25
28.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
241/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/-

-
2
08.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
3
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

7
4
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
5
29.12.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

0
6
05.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
7
11.01.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
9
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
10
16.02.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

0
11
23.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
12
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

5
14
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

7
15
30.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

7
16
13.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

15
17
20.07.2019, TK Česká Skalice

TK Česká Skalice (C - 200), K: 4/4

10
18
27.07.2019, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

0
20
03.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

5
21
10.08.2019, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

7
22
17.08.2019

Lokomotiva Trutnov (C - 200), K: 4/4

7
23
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/4

7
24
07.09.2019

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

10
25
28.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
142/23

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TK Hovorčovice
6
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
0
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TK Horní Měcholupy - TK Hovorčovice
3
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, TK Hovorčovice - TŠ Hostivař
4
5.
34. 2.třída B
8.6.2019, Tenis Cibulka - TK Hovorčovice
4
6.
34. 2.třída B
22.6.2019, TJ Spoje Praha B - TK Hovorčovice
1
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, TK Konstruktiva, z.s. - TK Hovorčovice
4
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
0
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TK Horní Měcholupy - TK Hovorčovice
2
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, TK Hovorčovice - TŠ Hostivař
1
5.
34. 2.třída B
8.6.2019, Tenis Cibulka - TK Hovorčovice
3
6.
34. 2.třída B
22.6.2019, TJ Spoje Praha B - TK Hovorčovice
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27