Český tenisový svaz

Slavíková Barbora

Datum narození:
18.09.2008
Platnost reg. do:
30.10.2018
Klub:
Spartak Vlašim
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
19- IV.třída H
26.5.2018 NT 10.6.2018, Spartak Vlašim - Tsport Votice C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
19- IV.třída H
26.5.2018 NT 10.6.2018, Spartak Vlašim - Tsport Votice C
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40- III.třída E
9.6.2018 NT 17.6.2018, Spartak Vlašim - SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s.
1
2.
40- III.třída E
5.5.2018 NT 20.5.2018, Spartak Vlašim - TK PTA Kolín
1
3.
40- III.třída E
19.5.2018 NT 27.5.2018, Spartak Vlašim - TK Čáslav
1
4.
40- III.třída E
28.4.2018 NT 6.5.2018, T.J. Sokol Sedlčany - Spartak Vlašim
0
5.
40- III.třída E
23.6.2018 NT 30.6.2018, Spartak Vlašim - TO Slavoj Davle
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40- III.třída E
9.6.2018 NT 17.6.2018, Spartak Vlašim - SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s.
1
2.
40- III.třída E
5.5.2018 NT 20.5.2018, Spartak Vlašim - TK PTA Kolín
1
3.
40- III.třída E
19.5.2018 NT 27.5.2018, Spartak Vlašim - TK Čáslav
1
4.
40- III.třída E
28.4.2018 NT 6.5.2018, T.J. Sokol Sedlčany - Spartak Vlašim
2
5.
40- III.třída E
23.6.2018 NT 30.6.2018, Spartak Vlašim - TO Slavoj Davle
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45 - II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Spartak Vlašim
1
2.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Čerčany - Spartak Vlašim
12
3.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - Spartak Vlašim
1
4.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sokol Říčany - Spartak Vlašim
1
5.
45 - II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Spartak Vlašim - Slavoj Český Brod B
3
6.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Spartak Vlašim - TK PTA Kolín
1
7.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Spartak Vlašim - TK Oáza Říčany
6
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45 - II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Spartak Vlašim
0
2.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Slavoj Čerčany - Spartak Vlašim
0
3.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - Spartak Vlašim
2
4.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sokol Říčany - Spartak Vlašim
3
5.
45 - II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Spartak Vlašim - Slavoj Český Brod B
6
6.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, Spartak Vlašim - TK PTA Kolín
1
7.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Spartak Vlašim - TK Oáza Říčany
4
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37