Český tenisový svaz

Slavíková Barbora

Datum narození:
18.09.2008
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
TENIS VLAŠIM,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Spartak Vlašim
102 (20)
371 (6)
 
 
2020
TENIS VLAŠIM,z.s.
44 (30)
404 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
19 - IV. třída H
20.6.2020 NT 24.6.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (7) - I. ČLTPK Čerčany C (4)
1
2.
19 - IV. třída H
27.6.2020 NT 4.7.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (7) - SPORTTENIS Poříčí B (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
19 - IV. třída H
20.6.2020 NT 24.6.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (7) - I. ČLTPK Čerčany C (4)
0
2.
19 - IV. třída H
27.6.2020 NT 4.7.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (7) - SPORTTENIS Poříčí B (5)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, Halový okresní přebor Benešov

I. ČLTPK Čerčany (P - 400), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, Halový okresní přebor Benešov

I. ČLTPK Čerčany (P - 400), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (4) - TENIS VLAŠIM,z.s. (5)
3
2.
34 - II. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (5) - Tsport Votice o.s. (6)
4
3.
34 - II. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (5) - TK Mnichovo Hradiště (7)
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (4) - TENIS VLAŠIM,z.s. (5)
2
2.
34 - II. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (5) - Tsport Votice o.s. (6)
3
3.
34 - II. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TENIS VLAŠIM,z.s. (5) - TK Mnichovo Hradiště (7)
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Neridé (1) - LTC Houštka (6)
1
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - WILSON Tenis Centrum (2)
15
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Neridé (1) - LTC Houštka (6)
7
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - WILSON Tenis Centrum (2)
18
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
41
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41