Český tenisový svaz

Trunečková Ema

Datum narození:
07.08.2006
Platnost reg. do:
03.02.2020
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
I.NTC Olomouc
1027 (3)
 
 
 
2018
I.NTC Olomouc
278 (9)
 
 
 
2019
TK Milo Olomouc
361 (1)
151 (12)
 
 
2020
TK Milo Olomouc
 
113 (15)
421 (4)
808 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
08.06.2019, TK Milo Olomouc - VSK VŠB-TU Ostrava B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
08.06.2019, TK Milo Olomouc - VSK VŠB-TU Ostrava B
12
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, ITS Tennis Club Olomouc - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
12.05.2019, Tenisový klub Šternberk - TK Milo Olomouc B
3
3.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, ITS Tennis Club Olomouc - TK Milo Olomouc B
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
12.05.2019, Tenisový klub Šternberk - TK Milo Olomouc B
0
3.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

0
2
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
3
12.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
19.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

20
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

22
6
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

10
8
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
9
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
10
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

10
11
13.07.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
12
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/-

0
13
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

30
14
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

22
15
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

30
16
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
17
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
18
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/-

20
19
31.08.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

0
20
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
21
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

30
22
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
23
22.03.2019, A3

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

0
24
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
246/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/4

0
2
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
3
12.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 5/5

0
4
19.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

15
5
25.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
6
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
7
23.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
8
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
9
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
10
10.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

15
11
13.07.2019, LAMA Cup 2019

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

22
12
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/-

-
13
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

15
14
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

8
15
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
17
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

22
18
17.08.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
19
31.08.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

10
20
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
21
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/-

-
22
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
23
22.03.2019, A3

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

-
24
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
183/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.05.2019, TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
0
2.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
25.05.2019, TK Milo Olomouc A - TK DEZA Valašské Meziříčí A
0
3.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
08.06.2019, SK JC Sport Opava A - TK Milo Olomouc A
0
4.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
15.06.2019, TK Milo Olomouc A - SK LAMA A - TK Havířov
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
11.05.2019, TK SC OSTRAVA - TK Milo Olomouc A
0
2.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
25.05.2019, TK Milo Olomouc A - TK DEZA Valašské Meziříčí A
0
3.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
08.06.2019, SK JC Sport Opava A - TK Milo Olomouc A
0
4.
MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS
15.06.2019, TK Milo Olomouc A - SK LAMA A - TK Havířov
10
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10