Český tenisový svaz

Sněhotová Karolína

Datum narození:
13.11.2009
Platnost reg. do:
25.11.2021
Klub:
SK JC Sport Opava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK JC Sport Opava
232 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

7
2
12.09.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
22/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
29.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

0
2
12.09.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

20
2
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/4

20
3
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 9/9

0
4
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

20
5
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

20
6
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
7
22.02.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

15
8
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

22
9
07.03.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/4

20
10
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

27
11
13.06.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

20
12
01.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

20
13
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

22
14
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

0
16
01.08.2020

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

15
17
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

22
18
15.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

20
19
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

36
20
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

24
21
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: -/5

-
22
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
343/20

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/4

7
3
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 9/9

0
4
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

15
5
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

15
6
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
7
22.02.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

20
8
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

0
9
07.03.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/4

15
10
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

10
11
13.06.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

15
12
01.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

0
13
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
14
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
15
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

22
16
01.08.2020

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

10
17
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

16
18
15.08.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/4

10
19
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
20
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
21
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: -/5

10
22
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
189/20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. A (2) - SK JC Sport Opava A (8)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Havířov A (5) - SK JC Sport Opava A (8)
15
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A (7) - SK JC Sport Opava A (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. A (2) - SK JC Sport Opava A (8)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Havířov A (5) - SK JC Sport Opava A (8)
0
3.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
28.06.2020, Tenisový klub Studénka z.s. A (7) - SK JC Sport Opava A (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15