Český tenisový svaz

Eliášová Veronika

Datum narození:
03.11.2008
Platnost reg. do:
07.11.2020
Klub:
TK SC OSTRAVA
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK SC OSTRAVA
162 (15)
751 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

20
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/5

20
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

20
5
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

27
6
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

27
7
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

27
8
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

30
9
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

22
10
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
11
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

0
12
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

30
13
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

0
14
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

30
15
13.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

30
16
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
17
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

30
18
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

30
19
27.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

20
20
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/4

30
21
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
22
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
23
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
393/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

20
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/5

15
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

20
5
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
6
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
7
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

10
8
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
9
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
10
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

24
11
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

15
12
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

22
13
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

21
14
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

15
15
13.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

15
16
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
17
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

15
18
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
19
27.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

10
20
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/4

10
21
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

16
22
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
23
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
253/23