Český tenisový svaz

Ploskuňáková Lucie

Datum narození:
19.02.2009
Platnost reg. do:
03.12.2020
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK AGROFERT Prostějov
112 (20)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2020

TC Holešov, o.s. (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.08.2020

TC Holešov, o.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/6

27
2
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

27
3
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

0
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/-

40
5
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/7

35
6
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/5

40
7
01.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

0
8
07.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/-

0
9
15.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 5/-

40
10
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

0
11
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

30
12
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/5

27
13
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

30
14
13.06.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 5/5

40
15
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

20
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

30
17
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

55
18
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

22
19
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

30
20
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

0
21
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

22
22
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

0
23
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
24
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

30
25
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

30
26
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

30
27
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

0
28
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

0
29
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

46
30
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: -/5

-
31
22.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 400), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
651/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/6

27
2
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

10
3
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

20
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/-

-
5
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/7

25
6
18.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 6/5

20
7
01.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

20
8
07.02.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/-

-
9
15.02.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 5/-

-
10
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

-
11
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

22
12
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/5

20
13
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

22
14
13.06.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 5/5

15
15
23.06.2020

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 6/-

-
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

30
17
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
18
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

0
19
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

22
20
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

30
21
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

22
22
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

0
23
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

21
24
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
25
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

22
26
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
27
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

-
28
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

-
29
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
30
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: -/5

15
31
22.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 400), K: -/8

45
 Jednotlivci celkem
430/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. A (2) - SK JC Sport Opava A (8)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Havířov A (5) - SK JC Sport Opava A (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
07.06.2020, TK PRECHEZA Přerov o.s. A (2) - SK JC Sport Opava A (8)
0
2.
MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS
21.06.2020, TK Havířov A (5) - SK JC Sport Opava A (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0