Český tenisový svaz

Myslivcová Lucie

Datum narození:
14.01.2009
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
TK Havířov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
01.05.2019, SK Vítkovice 1926-Ridera - TK Havířov B
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
11.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba C - TK Havířov B
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
25.05.2019, TK Havířov B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
08.06.2019, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Havířov B
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
15.06.2019, ITS Tennis Club Olomouc - TK Havířov B
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
01.05.2019, SK Vítkovice 1926-Ridera - TK Havířov B
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
11.05.2019, TJ Start Ostrava - Poruba C - TK Havířov B
2
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
25.05.2019, TK Havířov B - TJ TO Sokol Stará Bělá B
2
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
08.06.2019, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Havířov B
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina D
15.06.2019, ITS Tennis Club Olomouc - TK Havířov B
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

0
2
08.12.2018, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

14
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/5

0
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

0
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/-

0
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

27
7
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

7
8
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
9
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
10
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
11
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

0
12
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
13
18.04.2019, Okresní přebor Karviná

TK Havířov (P - 200), K: 4/4

0
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
15
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
16
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

10
17
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
19
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
20
13.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
22
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: -/6

-
23
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
68/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/5

0
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

10
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/-

-
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

5
8
19.01.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
9
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
10
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
11
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

7
12
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

7
13
18.04.2019, Okresní přebor Karviná

TK Havířov (P - 200), K: 4/4

15
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
15
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

7
16
29.06.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
17
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
18
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
19
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
20
13.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
22
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: -/6

0
23
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
97/20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Havířov B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TK Havířov B - TO TJ Nový Jičín
0
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Havířov B - SK Vitality Slezsko o.s.
1
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, TK Milo Olomouc A - TK Havířov B
0
5.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, TK Havířov B - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
0
6.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Havířov B
4
7.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Havířov B - TK Milo Olomouc B
3
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - TK Havířov B
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TK Havířov B - TO TJ Nový Jičín
0
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, TK Havířov B - SK Vitality Slezsko o.s.
0
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, TK Milo Olomouc A - TK Havířov B
0
5.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, TK Havířov B - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A
9
6.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Havířov B
0
7.
Oblastní přebor skupina B
16.06.2019, TK Havířov B - TK Milo Olomouc B
3
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20