Český tenisový svaz

Hartingerová Sára

Datum narození:
02.02.2009
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
TK Milo Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, TK Milo Olomouc C - SK LAMA B
3
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK JC Sport Opava C - TK Milo Olomouc C
1
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska Olomouc
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, TK Milo Olomouc C - SK LAMA B
2
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK JC Sport Opava C - TK Milo Olomouc C
0
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska Olomouc
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

0
2
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/5

14
4
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

10
5
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
6
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
7
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

27
8
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

10
9
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

0
10
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

14
11
09.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
12
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
13
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

15
14
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
15
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

20
16
30.03.2019, Véska indoor 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/-

15
17
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
18
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

7
19
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

7
20
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/-

0
21
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
22
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
23
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

0
24
20.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/-

30
25
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
26
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

32
27
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
291/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
3
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/5

0
4
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
5
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

10
6
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

10
7
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

14
8
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

0
9
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

14
10
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

7
11
09.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

15
12
23.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
13
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

0
14
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
15
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

7
16
30.03.2019, Véska indoor 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/-

-
17
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
18
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
19
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

10
20
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/-

-
21
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
23
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

21
24
20.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/-

-
25
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
26
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
27
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
187/20

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, TK Milo Olomouc C - T.J. Sokol Šumperk
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
05.05.2019, TO Odry - TK Milo Olomouc C
3
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, TK Milo Olomouc C - T.J. Sokol Šumperk
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
05.05.2019, TO Odry - TK Milo Olomouc C
3
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, TK Milo Olomouc C - SK Véska
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10