Český tenisový svaz

Pobořilová Aneta

Datum narození:
12.03.2004
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
TK DEZA Valašské Meziříčí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK DEZA Valašské Meziříčí
140 (15)
 
 
 
2016
TK DEZA Valašské Meziříčí
85 (20)
467 (4)
 
 
2017
TK DEZA Valašské Meziříčí
48 (1)
159 (12)
 
 
2018
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
80 (15)
429 (4)
 
2019
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
50 (1)
128 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
27.04.2019, TC Kopřivnice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TC Kopřivnice
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
04.05.2019, TO Odry - TC Kopřivnice
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
11.05.2019, TC Kopřivnice - SKT Frýdlant n.O.
1
5.
Oblastní soutěž skupina B
25.05.2019, Tenis Vsetín B - TC Kopřivnice
3
6.
Oblastní soutěž skupina B
08.06.2019, TC Kopřivnice - Tenisový klub Příbor,z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
27.04.2019, TC Kopřivnice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
1
2.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2019, Rožnovský tenisový klub - TC Kopřivnice
0
3.
Oblastní soutěž skupina B
04.05.2019, TO Odry - TC Kopřivnice
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
11.05.2019, TC Kopřivnice - SKT Frýdlant n.O.
1
5.
Oblastní soutěž skupina B
25.05.2019, Tenis Vsetín B - TC Kopřivnice
2
6.
Oblastní soutěž skupina B
08.06.2019, TC Kopřivnice - Tenisový klub Příbor,z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11