Český tenisový svaz

Jusková Dagmar

Datum narození:
22.04.2004
Platnost reg. do:
01.11.2021
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK PRECHEZA Přerov o.s.
527 (4)
 
 
 
2016
TK PRECHEZA Přerov o.s.
276 (9)
 
 
 
2017
TK PRECHEZA Přerov o.s.
178 (1)
398 (4)
 
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
191 (9)
691 (3)
 
2019
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
152 (1)
335 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
27.4.2019, SKP Kometa Brno B - TJ Brno-Komín D
1
2.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
11.5.2019, Start Brno C - TJ Brno-Komín D
0
3.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
8.6.2019, TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Brno-Komín D
1
4.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
15.6.2019, TJ Brno-Komín D - Sokol Brno Žabovřesky C
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
27.4.2019, SKP Kometa Brno B - TJ Brno-Komín D
1
2.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
11.5.2019, Start Brno C - TJ Brno-Komín D
0
3.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
8.6.2019, TJ Slavoj Velké Pavlovice - TJ Brno-Komín D
4
4.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
15.6.2019, TJ Brno-Komín D - Sokol Brno Žabovřesky C
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

15
2
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
05.01.2019, PRINCE WINTER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

7
4
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
5
19.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
26.01.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
02.02.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
8
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

0
9
23.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
09.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

15
12
30.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
13
06.04.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
15
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

15
16
29.06.2019

TJ Baník Ostrava OKD (B - 300), K: 8/8

22
17
07.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
18
18.07.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
27.07.2019, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

15
20
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

0
21
10.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

10
22
13.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
17.08.2019, Podhostýnská juniorka 2019

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/4

20
24
07.12.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
149/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
2
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
3
05.01.2019, PRINCE WINTER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

7
4
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
5
19.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
26.01.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
02.02.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
8
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
9
23.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
09.03.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

10
12
30.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
13
06.04.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

0
14
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
15
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

0
16
29.06.2019

TJ Baník Ostrava OKD (B - 300), K: 8/8

0
17
07.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
18
18.07.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
19
27.07.2019, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
20
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

7
21
10.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
22
13.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 300), K: 8/8

16
23
17.08.2019, Podhostýnská juniorka 2019

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/4

15
24
07.12.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
93/21

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.4.2019, TJ Brno-Komín - SK Tenis Tišnov B
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
5.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TJ Brno-Komín
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
12.5.2019, TJ Brno-Komín - TENIS SLOVÁCKO z.s. C
1
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
26.5.2019, TK Blansko - TJ Brno-Komín
9
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
9.6.2019, LTC Hodonín B - TJ Brno-Komín
3
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
16.6.2019, TJ Brno-Komín - TK Zlín B
0
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TJ Brno-Komín
1
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
28.4.2019, TJ Brno-Komín - SK Tenis Tišnov B
4
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
5.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TJ Brno-Komín
4
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
12.5.2019, TJ Brno-Komín - TENIS SLOVÁCKO z.s. C
1
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
26.5.2019, TK Blansko - TJ Brno-Komín
6
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
9.6.2019, LTC Hodonín B - TJ Brno-Komín
3
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
16.6.2019, TJ Brno-Komín - TK Zlín B
0
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TJ Brno-Komín
1
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31