Český tenisový svaz

Mošková Natálie

Datum narození:
31.08.2008
Platnost reg. do:
07.11.2019
Klub:
LTK TEPLICE o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTK TEPLICE o.s.
128 (15)
 
 
 
2020
LTK TEPLICE o.s.
58 (30)
326 (6)
751 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2B
27.04.2019, LTK TEPLICE o.s. - SK Tenis Duchcov
1
2.
DS2B
11.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - LTK Bílina
1
3.
DS2B
08.06.2019, TK Dubí - LTK TEPLICE o.s.
1
4.
DS2B
22.06.2019, Tenis Proboštov z.s. - LTK TEPLICE o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2B
27.04.2019, LTK TEPLICE o.s. - SK Tenis Duchcov
0
2.
DS2B
11.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - LTK Bílina
3
3.
DS2B
08.06.2019, TK Dubí - LTK TEPLICE o.s.
0
4.
DS2B
22.06.2019, Tenis Proboštov z.s. - LTK TEPLICE o.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/10

0
2
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

0
3
22.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

27
4
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

27
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

30
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

45
7
19.01.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

30
8
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

0
9
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

0
10
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

0
11
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/-

0
12
13.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

30
13
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

45
14
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

30
15
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/-

0
16
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
17
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
19
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
20
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

0
21
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

45
22
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

0
23
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

0
24
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

0
25
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
339/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/10

24
2
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

-
3
22.12.2018

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

-
4
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

15
5
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
7
19.01.2019, SAPE CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

15
8
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

28
9
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

28
10
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

0
11
16.03.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 400), K: 5/-

-
12
13.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

10
13
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

45
14
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
15
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/-

-
16
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

16
17
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

30
19
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16
20
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

0
21
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
22
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

-
23
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
24
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

16
25
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
326/19