Český tenisový svaz

Dvořáková Sophie

Datum narození:
07.08.2009
Platnost reg. do:
15.10.2020
Klub:
LTC Panorama Teplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Panorama Teplice
130 (15)
796 (3)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2B
06.06.2020, LTC Panorama Teplice B - LTK Bílina
1
2.
DS2B
20.06.2020, Tenis Proboštov z.s. - LTC Panorama Teplice B
1
3.
DS2B
27.06.2020, LTC Panorama Teplice B - TK Dubí
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2B
06.06.2020, LTC Panorama Teplice B - LTK Bílina
1
2.
DS2B
20.06.2020, Tenis Proboštov z.s. - LTC Panorama Teplice B
1
3.
DS2B
27.06.2020, LTC Panorama Teplice B - TK Dubí
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
2
21.12.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 5/6

20
3
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

40
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
5
31.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/-

40
6
15.02.2020

LTC Panorama Teplice (C - 400), K: 5/5

27
7
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

34
8
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

0
9
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

0
10
13.06.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

30
11
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

30
12
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

40
13
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

22
14
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
15
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

35
16
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

27
17
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

0
18
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

45
19
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
20
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

45
21
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

46
22
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

46
23
22.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: -/5

-
24
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: -/5

-
25
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: -/11

-
26
18.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: -/4

-
27
23.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: -/4

-
28
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
557/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
2
21.12.2019, Mladší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 5/6

27
3
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

20
4
04.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
5
31.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/-

-
6
15.02.2020

LTC Panorama Teplice (C - 400), K: 5/5

20
7
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
8
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

24
9
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
10
13.06.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

15
11
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

30
12
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

14
13
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

30
14
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

30
15
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
16
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
17
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

30
18
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

21
19
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

21
20
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

-
21
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
22
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
23
22.02.2020, Conseq Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: -/5

0
24
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: -/5

0
25
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: -/11

0
26
18.07.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: -/4

10
27
23.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: -/4

10
28
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: -/8

22
 Jednotlivci celkem
346/22
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

8>4 Hrdinová, Boučková - Ďulíková, Dvořáková 2:6, 6:0, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
21.06.2020, TK Frýdlant v Čechách A - LTC Panorama Teplice A
9
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
28.06.2020, LTC Panorama Teplice A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
07.06.2020 10:00, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice A
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
21.06.2020, TK Frýdlant v Čechách A - LTC Panorama Teplice A
5
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
28.06.2020, LTC Panorama Teplice A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DM1A
07.06.2020 10:00, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice A
2
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17