Český tenisový svaz

Dřevojanová Eliška

Datum narození:
25.03.2009
Platnost reg. do:
30.10.2019
Klub:
TK Moravský Krumlov z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/-

10
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

5
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
4
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

15
5
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

0
6
29.01.2019, Halový okresní přebor Znojmo

TK Znojmo (P - 400), K: 4/4

30
7
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

0
8
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

14
9
02.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

20
10
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/-

35
11
16.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/-

10
12
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/-

15
13
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
14
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

10
15
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

24
16
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

10
17
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

20
18
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

0
19
13.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

0
20
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/-

20
21
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

30
22
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

30
23
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

15
24
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/-

0
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
320/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/-

-
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

7
3
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
4
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

10
5
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

-
6
29.01.2019, Halový okresní přebor Znojmo

TK Znojmo (P - 400), K: 4/4

0
7
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

-
8
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

0
9
02.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/-

-
11
16.03.2019

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/-

-
12
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/-

-
13
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

5
14
18.04.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 200), K: 5/5

7
15
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

14
16
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
17
29.06.2019, PRAPAC CUP

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 4/4

7
18
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

-
19
13.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

7
20
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/-

-
21
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

15
23
06.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

7
24
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/-

-
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
94/14

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TC Brno.
0
1.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
2.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
1
3.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TK Fatra Napajedla - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
3
4.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TK Bystřice p.H.
6
5.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TC Brno.
0
1.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, TC Bajda Kroměříž - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
0
2.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
4
3.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TK Fatra Napajedla - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
5
4.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - TK Bystřice p.H.
0
5.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Brno C - TC BORS CLUB-STK Břeclav B
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21