Český tenisový svaz

Nováková Františka

Datum narození:
16.02.2009
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.07.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.07.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

0
3
15.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
5
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
7
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
8
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

15
9
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
09.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

15
11
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
13
30.03.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
15
13.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

10
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

10
17
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

5
18
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
19
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

10
21
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

0
22
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
23
03.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
143/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 2/-

-
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

-
3
15.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
5
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

7
6
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
7
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

0
9
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
11
16.03.2019

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

10
13
30.03.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

0
14
06.04.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
13.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

0
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
17
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
18
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
19
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

0
21
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/-

-
22
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
23
03.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
27/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Radlice A
0
2.
45. 2.třída C
12.5.2019, TK Písnice A - TK Ruzyně Praha
9
3.
45. 2.třída C
26.5.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Sokol Vysočany A
6
4.
45. 2.třída C
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TK Ruzyně Praha
1
5.
45. 2.třída C
16.6.2019, TK Ruzyně Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Radlice A
0
2.
45. 2.třída C
12.5.2019, TK Písnice A - TK Ruzyně Praha
5
3.
45. 2.třída C
26.5.2019, TK Ruzyně Praha - TJ Sokol Vysočany A
0
4.
45. 2.třída C
9.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TK Ruzyně Praha
1
5.
45. 2.třída C
16.6.2019, TK Ruzyně Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25