Český tenisový svaz

Palečková Tereza

Datum narození:
03.04.2009
Platnost reg. do:
05.10.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Sparta Praha
408 (6)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
2
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
6
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
7
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
8
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
9
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

10
10
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

0
11
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

0
12
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
13
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
14
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
15
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
17
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

0
18
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
19
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

0
20
27.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

0
21
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
03.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
26.08.2019, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
24
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
25
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

10
26
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

0
27
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
28
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
64/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
2
15.12.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
7
26.01.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
9
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
10
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

0
11
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

0
12
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
13
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
14
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
15
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
16
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
17
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
18
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
19
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

0
20
27.06.2019

Řevnická sportovní (C - 200), K: 4/4

0
21
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
03.08.2019, Tecnifibre cup

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
26.08.2019, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
25
30.08.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

7
26
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

0
27
21.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

5
28
28.09.2019, Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
37/26

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0