Český tenisový svaz

BIDZILIA Barbora

Datum narození:
04.01.2009
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Tempo Praha A
0
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, TJ Radlice B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
3.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK OAZA Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
27.4.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Tempo Praha A
3
2.
33. 2.třída A
4.5.2019, TJ Radlice B - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
3.
33. 2.třída A
25.5.2019, SK OAZA Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

0
3
15.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
4
27.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

10
6
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
7
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
8
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

10
9
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
10
02.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
11
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
12
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
13
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

0
14
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
15
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 4/4

10
16
29.06.2019

Sokol TK Kaplice (C - 200), K: 4/4

10
17
08.07.2019, Exclusive Cars - Žebrák

TK Hořovice (C - 200), K: 4/4

15
18
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 4/-

7
19
22.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
20
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
21
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
22
05.08.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

15
23
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
146/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

10
3
15.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
4
27.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
6
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
7
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

5
8
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
9
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
10
02.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
11
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

7
12
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

5
13
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
14
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
15
01.06.2019, TM CUP

TŠ Hostivař (C - 200), K: 4/4

7
16
29.06.2019

Sokol TK Kaplice (C - 200), K: 4/4

10
17
08.07.2019, Exclusive Cars - Žebrák

TK Hořovice (C - 200), K: 4/4

7
18
13.07.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (C - 200), K: 4/-

-
19
22.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

0
20
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

0
21
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

15
22
05.08.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/4

10
23
17.08.2019, Zruč Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
106/20
08.12.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: 4/4

4>2 Freeman, BIDZILIA - Boboková, Capová 6:4, 5:7, 1:0 (11)
2>1 Veselá, Kovar - Freeman, BIDZILIA 6:2, 6:0
získané body: 10 b.
09.02.2019

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

8>4 Kühnová, Vejšická - BIDZILIA, Benáčková 7:6 (3), 4:6, 1:0 (5)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
6
2.
45. 2.třída C
5.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lob S.A. Bohnice, zs B
4
3.
45. 2.třída C
26.5.2019, Tempo Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
4.
45. 2.třída C
9.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Radlice A
4
5.
45. 2.třída C
16.6.2019, TK Ruzyně Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
6.
45. 2.třída C
23.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Písnice A
3
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45. 2.třída C
28.4.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
2.
45. 2.třída C
5.5.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - Lob S.A. Bohnice, zs B
0
3.
45. 2.třída C
26.5.2019, Tempo Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
4.
45. 2.třída C
9.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TJ Radlice A
7
5.
45. 2.třída C
16.6.2019, TK Ruzyně Praha - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
0
6.
45. 2.třída C
23.6.2019, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TK Písnice A
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24