Český tenisový svaz

Bláhová Nela

Datum narození:
02.05.2006
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Slavoj Český Brod
416 (6)
 
 
 
2018
Slavoj Český Brod
322 (9)
 
 
 
2019
Slavoj Český Brod
128 (1)
502 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Čelákovice B
1
2.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Čelákovice B - Tenis Brandýs n.L.
1
3.
26 - III. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Čelákovice B - TENNIS CENTRE Kosmonosy
1
4.
26 - III. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TJ LTC Poděbrady B - TK Čelákovice B
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Čelákovice B
0
2.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Čelákovice B - Tenis Brandýs n.L.
2
3.
26 - III. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Čelákovice B - TENNIS CENTRE Kosmonosy
1
4.
26 - III. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TJ LTC Poděbrady B - TK Čelákovice B
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

4>2 Truksová, Bláhová - Blažková, Svítilová 2:6, 6:3, 1:0 (8)
2>1 Náprstková, Tichá - Truksová, Bláhová 2:6, 7:5, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
1
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
9
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
9
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Český Brod - 1. Vestecká sportovní
7
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš - Slavoj Český Brod
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26