Český tenisový svaz

Zikmundová Valérie

Datum narození:
11.10.2006
Platnost reg. do:
22.03.2021
Klub:
TJ Solidarita Praha 10
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Hostýnská
647 (4)
 
 
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
215 (12)
 
 
 
2019
TJ Solidarita Praha 10
67 (1)
281 (6)
 
 
2020
TJ Solidarita Praha 10
 
83 (20)
590 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK Aritma Praha B
0
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
1
3.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
23.6.2019, TJ Radlice B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
1.
26. 3.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
28.4.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK Aritma Praha B
4
2.
21. 1.třída A
5.5.2019, TJ Spoje Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
4
3.
21. 1.třída A
9.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
23.6.2019, TJ Radlice B - TJ Solidarita Praha 10 A
1
1.
26. 3.třída A
16.6.2019, TJ Solidarita Praha 10 B - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 4/4

30
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

22
5
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

20
6
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
18.01.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

27
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

27
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

0
11
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

15
12
09.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 9/9

0
13
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

30
14
23.03.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
15
30.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
16
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

30
17
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

16
18
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

45
19
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
20
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

22
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
22
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

22
23
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

22
24
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
25
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

45
26
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

8
27
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

24
28
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

32
29
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
30
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
31
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/4

-
32
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
529/30

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
3
15.12.2018

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
27.12.2018, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

16
5
05.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
6
12.01.2019, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
18.01.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

7
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/9

19
9
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

16
11
22.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

7
12
09.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 9/9

0
13
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

0
14
23.03.2019, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
15
30.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

15
16
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
17
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

0
18
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
19
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

0
21
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/12

0
22
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: 8/8

8
23
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
24
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

16
25
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

21
26
07.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/-

-
27
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
28
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
29
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
30
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
31
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/4

7
32
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
239/27
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16>8 Marnová, Smíšková - Koubová, Zikmundová 3:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 0 b.